Hrvatska izgubila od Poljske i ostala bez borbe za medalju! Igrači poručili… žao nam je! (video)

Hrvatska rukometna reprezentacija na Svjetskom prvenstvu Kataru izgubila je od Poljske 22:24 (10:12) i ostala bez u polufinala! Time cilj nije ispunjen, iznimno smorazočarali igrom, nitko to nije očekivao.  Što je presudilo? Mislim da to što smo promašili par zicera u drugom poluvremenu, no i Szmal je odlično branio. Na kraju su oni imali više sreće i zasluženo su pobijedili, rekao je Slavko Goluža za RTL nakon poraza od Poljske 24-22 u četvrtfinalu SP-a u Kataru.

Svjestan je i izbornik da Hrvatska nije bila dobra na ovom Svjetskom prvenstvu.

– U drugom poluvremenu smo stali kada nismo trebali, nismo trčali kako treba i onda smo primili par lakih golova. Jednostavno smo previše zicera promašili.

U ždrijebu se Hrvatskoj otvarala odlična prilika jer u drugom četvrtfinalu Katar je pobijedio Njemačku i za finale bi se borili s domaćinom…..izjave igrača i izbornika poslušajte u video isječku…