Damir Vrbanović: “Politika nije imala nikakvog upliva u promjenu domaćinstva! To prvi put čujem…(video)

Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza održao je na Plitvicama prošloga tjedna 8. sjednicu te je donio sljedeće odluke:

1. Utakmice Europskih kvalifikacija protiv Italije i Bugarske igrat će se u Splitu., 2. U sklopu priprema, 7. lipnja 2015. odigrat će se u Varaždinu prijateljska utakmica s Gibraltarom.

3. Usvojeni su obrasci ugovora klub – igrač, koji mogu biti ugovori o profesionalnom igranju, ugovori o radu i stipendijski. U obrasce su implementirani minimalni uvjeti dogovoreni sporazumom između UEFA-e, FIFPro, ECA-a i EPFL., 4. Predložit će se izmjena propisa na način da radni odnos s igračem u dijelu koji se odnosi na poreze i doprinose za klub predstavlja sličan financijski teret kao i kod ugovora s igračem koji obavlja samostalnu djelatnost. U tu svrhu, ali i radi iznošenja drugih prijedloga vezano uz status sportaša, predložit će se sastanak s Ministarstvom financija., 5. Domaćin finalne utakmice HNK odredit će se nakon uzvratnih polufinalnih utakmica na način da se javnim ždrijebom odredi odigravanje u gradu jednog od finalista.,6. Usvojeni su prijedlozi Statuta i Disciplinskog pravilnika i upućeni Skupštini na donošenje.

Izvršni predsjednik Damir Vrbanović odmah nakon donošenja odluka bio je gost emisije Sport nedjeljom, te je izrekao zanimljive komentare….više u video isječcima

Odgovori