Cibona ostala kratka u 7.kolu protiv Partizana (video)

Peti poraz, u sedam kola ABA lige, košarkašima Cibone priuštio je beogradski Partizan, jedna od najkvalitetnijih momčadi regionalnog natjecanja (75:82). Ono što je Beograđanima donijelo prevagu jesu skokovi, a njih su gosti imali dvostruko više (42:20). Odigravši sjajnu treću četvrtinu, cibosi su preokrenuli “minus 14” s kraja prvog poluvremena (36:50) u “plus 5” (60:55) no tada su i stali. Uslijedilo je osam i pol, napadački, sušnih minuta Zagrepčana što su crno-bijeli predvođeni razigravačem Gordićem (10 asista) i centrom Jankovićem (15 koševa, 12 skokova) znali kapitalizirati. Kod cibosa, najučinkovitiji je bio mlađahni kapetan Prkačin (16 koševa, 10 skokova), najviše je zabio centar Bundović (20), a solidnu partiju pružio je i Drežnjak (15 koševa).