Hirscheru treća kruna za redom, a Zubčiću najbolji slalomski plasman karijere!

Na sedmom izdanju muške utrke Snow Queen pred oko 15.000 gledatelja na zagrebačkom Sljemenu slavio je Austrijanac Marcel Hirscher kome je to trećeslavlje u nizu na stazi iznad Zagreba. Mjesto na postolju osvojili su i Nijemac Felix Neureuther s 81 stotinkom zaostatka te Norvežanin Sebastian-Foss Solevaag sa sekundom i četiri stotinke slabijim vremenom od pobjednika.

Na četvrtom slalomu sezone, te prvoj utrci skijaša u 2015. godini nastupilo je i šest hrvatskih skijaša, a najbolji je plasman ostvario Filip Zubčić koji je nakon sjajnog 22. mjesta iz prve vožnje sa startnim brojem 57, na kraju završio na 15. mjestu sa zaostatkom od tri sekunde i deset stotinki.

Ivica Kostelić je nakon prve vožnje bio 24., a na kraju je zauzeo 18. mjesto s četiri sekunde i 15 stotinki slabijim vremenom od Hirschera. Natko Zrnčić-Dim je prvu vožnju završio kao 39., a drugi ‘lauf’ mu je ‘pobjegao’ za 70 stotinki. Elias Kolega bio je 48. dok je Istok Rodeš 49. od ukupno 50 skijaša koji su završili prvu vožnju.