Igor Jovičević: “Struka se u Dinamu potvrđuje iz dana u dan!” (video)

Nakon seniorskog sastava Dinama koji će u osmini finala Europske lige igrati protiv Benfice, svog idućeg protivnika doznala je i mlada momčad Modrih. Juniori Dinama će u osmini finala Lige prvaka na Hitrec Kacijanu zaigrati protiv engleskog velikana Liverpoola.

Utakmica će se igrati 12. ili 13. ožujka. Mlada momčad Dinama izborila je plasman u osminu finala nakon što je boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila moskovski Lokomotiv 6:5. Momčad koju vodi Igor Jovičević prije Rusa izbacila je rumunjsku momčad Viitorul Constantu, te kazahstansu Astanu. Liverpool je igrao u Champions League Path dijelu juniorske Lige prvaka i osvojio prvo mjesto u skupini ispred PSG-a, Napolija i Crvene zvezde. Gost emisije Sport nedjeljom bio je Igor Jovičević trener upravo generacije koja će pokušati izboriti plasman dalje preko Liverpoola….više u videu