Iz Evertona: Fellaini i Baines ovog ljeta ne idu nikuda

U posljednje se vrijeme mnogo pisalo o tome kako će 28-godišnji kapetan Evertona Leighton Baines sigurno doći u Manchester United i time napraviti jaku konkurenciju Patriceu Evri na poziciji lijevog boka, a spominjalo se kako Moyes želi i da belgijski reprezentativac Marouane Fellaini pojača njegovu novu momčad.

Oko 25-godišnjeg Fellanija se prašina dizala i ranije, pa su ga tako htjeli i Chelsea i Manchester City.

No, Roberto Martinez, novi trener u Evertonu, gdje igra i hrvatski napadač Nikica Jelavić, odagnava mogućnosti odlaska ponajboljeg dvojca njegova kluba.

– To su samo novinarske špekulacije. Obojica nogometaša su itekako fokusirani na ono što čeka Everton u novoj sezoni. Uostalom, Everton je klub koji će se boritii za sam vrh ljestvice. Mi ne rasprodajemo, već stvaramo homogenu momčad koja ima opasne ciljeve iduće sezone – rekao je Martinez i dodao:

– Naše su vizije jasne, mi smo jedna od najboljih momčadi u Engleskoj. Takva dva igrača to znaju i ponosni su na ovaj dres. Zato poručujem da Baines i Fellaini ovog ljeta ne idu nikuda.

Odgovori