Veselin Vujović: “Volim kad me svi otpišu, a je se ono vratim kao na bijelom konju!” (video)

Rukometaši PPD Zagreba senzacionalnom pobjedom u uzvratu protiv Rhein Neckar Löwena (31:29) izborili su nastup u četvrtfinalu Lige prvaka! Nakon što je njemačka momčad slavila u prvom susretu osmine finala u Areni sa 24:23, hrvatski prvak uspio je u dramatičnoj završnici u Mannheimu nadoknaditi zaostatak. Nakon poraza u Zagrebu te bolje igre Löwena u prvom poluvremenu izgledalo je da će ovosezonska priča ‘plinara’ u Ligi prvakazavršiti već večeras. Nijemci su stalno bili u vodstvu, a iako su u jednom trenutku vodili sa 13:8 na odmor su otišli s dva pogotka prednosti (15:13). I još u 45. minuti stvari nisu izgledale dobro za Zagreb jer Nijemci su vodili 24:21. A onda je uslijedilo buđenje Vujovićevih igrača.