Griffin: Ne znam hoću li igrati, dobro će mi doći dva i po dana pauze

Izgubili su tri zaredom, a prednost domaćeg parketa su izgubili u noći s utorka na srijedu kada je Memphis slavio u Los Angelesu 103-93. No, ne samo da su Clippersi na korak do ispadanja, već je prilično upitno hoće li njihov drugi najbolji igrač, Blake Griffin, igrati šestu utakmicu, nakon što je odradio tek dvadeset minuta u petoj (četiri poena, po pet asista i skokova).

Na treningu u ponedjeljak je Griffin ozlijedio gležanj, a unatoč tome je probao igrati normalno u petom ogledu. No, nije išlo… Sada je pitanje hoće li se oporaviti do šeste utakmice kojoj je domaćin Memphis (u noći s petka na subotu).

– Imam dva i po dana za oporavak. To je dobra vijest – rekao je Griffin i nastavio:

– Stvarno ne znam kako će biti. Nikada ovako gadno nisam ozlijedio gležanj. Makar, na zagrijavanju prije početka današnje utakmice je bilo dobro. Pogoršavalo se kako sam igrao. Ne znam, imam dovoljno vremena da se oporavim, vjerujem da ću moći normalno igrati šestu – rekao je košarkaš koji ove sezone prosječno po ogledu daje 18 koševa, te ima 8.3 skokova i 3.7 asistencije.

Odgovori