Predsjednik Borussije završnicu utakmice protiv Reala dočekao u toaletu

Podsjetimo, Borussia je u utorak stigla na Santiago Bernabeu s prednošću 4-1, a isti je rezultat stajao i nakon 82 minute uzvratne utakmice. No tada najprije Karim Benzema zabija za vodstvo Reala, a pet minuta kasnije Sergio Ramos za 2-0.

Čim je Real poveo s 2-0, čime je došao na pogodak od senzacionalnog preokreta, predsjednik dortmundskog kluba digao se sa svoje stolice i otišao u toalet, gdje je proveo dvije minute regularnog dijela utakmice, te šest sudačke nadoknade.

– Nisam više mogao gledati, jer me počelo stezati u prsima. Otišao sam u toalet, zaključao se, začepio uši i gledao na sat. Mnogo mi je stvari prošlo kroz glavu – otkrio je Watzke.

Borussia je do kraja utakmice sačuvala svoju mrežu netaknutom, te je prva izborila finale Lige prvaka ove sezone. Dan kasnije joj se u velikom stilu, ukupnom pobjedom 7-0 protiv Barcelone, pridružio i Bayern.

Odgovori