Scolari kritičarima: Neymar ne igra sam

U posljednjim susretima koje je odigrala brazilska reprezentacija Neymar nije impresionirao, ali Scolari smatra da je pružio dovoljno i radio za momčad, te da nikad nije iznevjerio svoje suigrače.

– Neymar ne nosi 11 dresova brazilske reprezentacije, nego samo jedan. On je dio momčadi. Uvijek napravi ono što od njega tražim na travnjaku i to napravi sa svim srcem. Želimo da bude koristan momčadski igrač, jer morate raditi za momčad da biste bili dobri – rekao je Scolari.

– Čak i ako ne zabije, i dalje pomaže svojim suigračima. Neću mu narediti da pokuša predriblati 20 protivnika kao što je to povremeno radio u Santosu. Njegove igre trebaju biti u momčadskom najboljem interesu – dodao je izbornik “seleçaa” uoči otvarajućeg susreta Kupa konfederacija protiv Japana.

Odgovori