Odbojkaši Mladosti osvojili drugo mjesto u MEVZA ligi (video)

Odbojkaši Mladosti poraženi su u austrijskom Zwettlu, u finalu završnog turnira ovogodišnje Srednjeeuropske MEVZA lige od ljubljanskog ACH Volleya, jedinog kluba u ovom regionalnom društvu s iskustvom igranja u skupini Lige prvaka.

Igrači ACH Ljubljana su bolje ušli u utakmicu i sigurnom igrom poveli 2-0 u setovima. Odbojkaši Mladosti bude se u u trećem setu u kojem su imali i set loptu, ali protivnik je bio bolji u završnici te tako onemogućio pokušaj preokreta.

Sad se naši vraćaju domaćim natjecanjima gdje ih već u subotu očekuje prvo kolo drugog dijela Superlige protiv MOK Murse iz Osijeka.

Nažalost u tom finalu jednostavno je prikazana realna slika. Mislim da je bolji tim pobijedio i da smo mogli bar trideset posto dati više. – izjavio je Stefan Kovačević.

Iako su osvojili drugo mjesto u MEVZA ligi, zadovoljni su kaže Sandro Dukić:

Ovo drugo mjesto u MEVZA ligi je daleko najbolji rezultat u zadnjih dvadesetak godina. Mislim da nismo nikad bili drugi, tako da je to veliki napredak za nas. Sezona je bila jako turbulentna, tako da možemo biti više nego zadovoljni.

Piše: Antonia Rihtarić