ŽKK Split bolji od Medveščaka nakon produžetaka! (video)

Split, Zagreb i Pula su nakon večerašnjih utakmica 2. kola ostale neporažene ekipe u Prvoj ženskoj ligi Hrvatske. Najveći uspjeh postigle su košarkašice Borana Grgina koje su dobile aktualne prvakinje Hrvatske, ekipu Medveščaka usred Zagreba. Tijekom cijele utakmice Split je bio u prednosti ali je Medveščak uspio izboriti produžetak tricom Ane Petrak u posljednjim trenucima utakmice koja je u regularnom dijelu završila rezultatom 57:57. Splićanke su u produžetku postigle 10, a Medveščak 6 koševa i bodovi su otišli put Splita. Pula je na poluvremenu gubila 40:28, ali je u drugom poluvremenu, u trećoj četvrtini, uspjela anulirati vrlo lošu igru u drugoj četvrtini i stići do pobjede odgovornom igrom do kraja utakmice. Sutra se u 15 sati u Dvorani 2 Doma sportova igra jedina preostala utakmica 2. kola Trešnjevka2009 – Mursa.